Posiadamy certyfikat instalatora systemu FIBARO

Inteligentny dom FIBARO

FIBARO to system inteligentnego domu, który da Ci możliwość budowania swojego świata wokół przyjemności i innowacji.  Twój dom będzie mógł żyć zgodnie z Twoim rytmem, dbając o Ciebie i Twoją rodzinę.  Bo z FIBARO ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Zobacz jak działa system FIBARO!

Komfort

Inteligentny system FIBARO jako Twój domowy asystent zapewni Ci odpowiedni komfort i wygodę. Umożliwi Ci sterowanie oświetleniem, klimatem i wieloma urządzeniami w mieszkaniu. Z łatwością stworzysz plan klimatyczny, dzięki któremu Twoje ogrzewanie będzie utrzymywało konkretną temperaturę na każdy dzień tygodnia w wybranym przedziale godzinowym. Jeśli zechcesz, czujnik ruchu włączy oświetlenie, gdy tylko wejdziesz do pokoju. Dzięki nieograniczonym możliwościom FIBARO, możesz stworzyć własne sceny, które wprowadzą Cię w odpowiedni nastrój, a co więcej pozwolą zaoszczędzić Twój czas.

Bezpieczeństwo

FIBARO to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. W przeciągu sekund rozpoznaje potencjalne niebezpieczeństwo i rozpoczyna odpowiednie procedury alarmowe. System będzie chronił Cię przed skutkami zalania, pożaru oraz włamania. Czujnik dymu wykryje pożar, czujnik zalania nie tylko poinformuje o awarii pralki, ale może odciąć dopływ wody oraz odłączyć od prądu urządzenia znajdujące się w pobliżu. Dzięki aplikacji FIBARO masz stały dostęp do domu. Możesz opiekować się swoją rodziną z dowolnego miejsca na ziemi. Bo bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych jest dla nas
najważniejsze.

Oszczędność

System FIBARO dostarczy Ci informacje o zużyciu energii przez urządzenia. Dzięki wbudowanej funkcji zarządzania energią, na bieżąco możesz monitorować aktualne zużycie prądu, sprawdzać historię pobieranej energii, a przy tym kontrolować, które z urządzeń zużywa jej najwięcej. System uchroni Cię przed utratą energii, wstrzyma ogrzewanie pomieszczenia przy otwartym oknie czy wyłączy lampę w pokoju, w którym nikogo nie ma. Wykorzystaj te możliwości systemu, które pozwolą Ci na zmniejszenie rachunków za prąd i ogrzewanie, a także wyręczą Cię w wielu czynnościach, na które codziennie tracisz cenny czas.

Innowacyjność

Z FIBARO swój dom możesz mieć zawsze przy sobie. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz sterować urządzeniami za pośrednictwem telefonu, tabletu lub komputera – z każdego miejsca na świecie. System oparty jest na nowoczesnej bezprzewodowej technologii Z-Wave, która umożliwia bezinwazyjną instalację. Produkty FIBARO są multifunkcjonalnalne, dzięki czemu Twój dom będzie mógł jeszcze więcej, a dzięki setkom pluginów będziesz miał możliwość sterowania także sprzętem RTV/AGD. System FIBARO przeniesie Cię w nowy wymiar komfortu.