Domofony i Wideodomofony

Są to urządzenia, które zapewnią wysoki poziom bezpieczeństwa na terenie prywatnych posesji oraz osiedli mieszkaniowych. Prezentowane przez nas modele spełniają najwyższe standardy i niezawodnie służą użytkownikom.

W naszej ofercie znaleźć można urządzenia różnego typu. Domofon analogowy, domofon cyfrowy oraz nowoczesny wideodomofon IP. Występują interkomy oraz wideodomofony i domofony bezprzewodowe. Ofertę uzupełniają elektrozaczepy oraz przewody niezbędne do montażu.

Dla osób, które interesują się nowoczesnymi rozwiązaniami mamy doskonałą propozycję – domofony cyfrowe wyposażone w monitory słuchawkowe lub głośnomówiące, pozwalające na podłączenie kamery zewnętrznej i obserwację chronionego obszaru. Wygodne pastylki do czytników mogą doskonale zastąpić klucz.

Wideodomofony IP, których funkcje można kontrolować poprzez aplikacje na urządzeniach mobilnych (tablety, smartfony). Dzięki nim będziecie mogli Państwo zobaczyć osobę, która dzwoni do drzwi wejściowych lub furtki, nie będąc w domu, a także zdalnie otworzyć drzwi współlokatorowi, który zapomni klucza.